تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی

استودیو نما > تیزر  > تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی

تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی

تیزرتبلیغاتی و اهمیت آن

ساخت تیزرتبلیغاتی، امروزه به عنوان یکی از فعالیت های مهم اقتصادی سهم بسیار بزرگی را در تجارت جهانی ایفا می کند. بنابراین واحدهای تجاری و برندهای کوچک و بزرگ اقتصادی که کالا یا خدماتی را به مردمارائه می دهند،  درهمه ابعاد به برنامه ریزی های تبلیغاتی علاقه نشان می دهند.

 

برند تبلیغاتی یک عنصر زنده است. باید به آن توجه کرد و به طور منظم آن را تغذیه نمود تا  رشد یابد.

 

ضرورت ساخت تیزرهای تبلیغاتی

تبلیغات ویدویی به عنوان رکن اساسی علم تبلیغات در جوامع امروزی ارتباط موثری را مشترین و مخاطبین خود برقرار می کند. تیزرهای تبلیغاتی یکی روش های مهم تبلیغات ویدویی می باشد.

ساخت یک تیزر خلاقانه، امروزه از مهمترین راهبردهای تبلیغاتی شرکت ها و موسسات موفق است. یک تیزر اگر با توجه به اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شود و با شناخت کافی از مخاطبان همراه باشد، بی شک تاثیر چشمگیری در پیشبرد اهداف اقتصادی صاحب کالا یا خدمات خواهد داشت.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی جذاب یک منطق ساده دارد که آینده تبلیغاتی و تجاری شما را متحول می کند. پس از ساخت تیزر تبلیغاتی نوبت به انتشار آن خواهد رسید.

نقش شبکه های اجتماعی در جوامع امروزی

امروزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در زندگی انسانها دارد. طبق بررسی های آماری حدود  ۸۵% مردم زمان خود را به رسانه های تصویری مانند تلگرام، توئیتر و اینستاگرام اختصاص می دهند و تنها ۱۵% مردم زمان خود را صرف رسانه های چاپی می کنند.که در این بین اینستاگرام نسبت به بقیه جذابیت خاصی داشته و قابل دسترس ترین شبکه برای مخاطبین است.

اینستاگرام یک محل مناسب برای ارائه تبلیغات

شبکه اینستاگرام محل مناسبی برای تجارت است . فروشندگان میتوانند بدون هیچ هزینه ی اضافی برای اجاره یا خرید مکان به راحتی محصولاتشان را مستقیما و بدون هیچ واسطه ای به دست خریداران برسانند ، این معمولا به نفع خریدار هم هست زیرا خریداران هم محصولات مورد احتیاج خود را با قیمتی پایین تر از حد معمول تهیه می کنند و از طرفی هم نیاز نیست برای خرید محصول مورد نظرشان مسافت طولانی را طی کنند تا به فروشگاه مورد نظر برسند پس در وقت

خود صرفه جویی می کنند . به علاوه صاحبان کالا می توانند در سطح جهانی نیز محصولات خود را عرضه کنند و به اهداف خود برسند.

این روزها اینستاگرام از فیس بوک و توئیتر هم پیشی گرفته و بیشتر از آن مورد توجه واقع شده است ، شاید بتوان گفت فیلتر بودن شبکه اجتماعی فیس بوک از دلیل های مهم در این زمینه است و باعث شده تا فروشندگان و کاربران برای انجام فعالیت های خود به طرف اینستاگرام کشیده شوند.

به تازگی آمار جالبی از اینستاگرام منتشر شده که جزییاتی از کاربران این شبکه اجتماعی را در اختیارمان قرار می دهد:

 

 

تعداد کاربران فعال ماهانه به بیش از ۱ میلیارد رسیده است.

تعداد کاربران فعال روزانه ۵۰۰ میلیون است.

در روز حدود  ۱۰۰ میلیون  عکس و ویدیو آپلود می شود.

تعداد بازخورد استوری ها روزانه به ۴۰۰ میلیون کاربر رسیده است.

تعداد عکس های پست شده در اینستاگرام ۵۰ میلیارد می باشد.

با توجه به فعال بودن و امکان دسترسی به این شبکه اجتماعی قدرتمند و پر طرفدار در ایران شاهد حضور کاربران ایرانی بسیار زیاد و همچنین شرکتها و سازمانهای ایرانی در این شبکه اجتماعی هستیم تا جایی که مشاهده میشود سازمانهای دولتی، بانکها و مراکز درمانی و عمومی دولتی و خصوصی و همچنین افراد مشهور ایرانی بسیاری در اینستاگرام حضور دارند.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت