ساخت موشن گرافیک

استودیو نما > ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

فانتـزی و کارتونــی | سازمانــی | فلت | ایزومتریک | سه بعدی

موشن گرافیک یکی از خلاقانه ترین و جذاب ترین انواع تبلیغات به شمار می رود. این روش ساخت، به راحتی و از همان ابتدا مخاطب را جذب خود کرده و او را وادار می کند که تا به انتها تماشاگر روند کلیپ باشد. هر چند نوع ساخت موشن گرافیک با توجه به ایده اولیه و اجرا نیز تأثیر به سزایی در میزان موفقیت آن دارد. یک طرح موشن گرافیک به راحتی می تواند در ذهن مخاطب نشسته و او را مشتاق به موضوعی کند که در تیزر، از آن سخن به میان آمده است.

 

ساخت موشن گرافیک نیاز به سخت افزار و نرم افزار قوی و البته نحوه استفاده درست از آنها دارد. از آنجایی که ما همواره به فکر ارائه بهترین خدمات هستیم، تمامی جوانب را جهت اجرای یک طرح موشن گرافیک جذاب و موثر در نظر گرفته ایم. فقط برداشتن چند قدم ابتدایی از جانب شما کافی است…

 

 

مراحل انجام پروژه‌های موشن گرافیک

۱-تعریف پروژه

در وهله اول نیاز است بدانیم که چه چیزی در ذهن کارفرما می گذرد و نوع سوژه و هدف از معرفی آن چیست تا بتوانیم بهترین راه را پیشنهاد دهیم.

۲- نگارش سناریو

حال نوبت به نگارش روند حرکتی تیزر است و در این مرحله ما از نویسندگان مستعد و خلاق خود بهره خواهیم گرفت و البته از پیشنهادهای کارفرما نیز استقبال می کنیم.

آزمایش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

۳- تصویر سازی اولیه

متناسب با سوژه مورد نظر، تصاویری ثابت و اولیه برای شما طراحی می شود تا با فضای کلی تیزر و کار موشن گرافیک بیشتر آشنا شوید و در صورت تأیید نهایی از جانب شما، گرافیست های ما وارد مرحله طراحی نهایی می شوند.

۴- ضبط گفتار متن

در مسیر کار تعدادی از گویندگان برجسته صدا و سیما با ما همکاری خواهند کرد تا بهترین صدا برای تیزر موشن گرافیک سوژه شما انتخاب شود.

۵- متحرک سازی (انیمیت)

پس از آنکه تمام مراحل قبل از جانب کارفرما تأیید شد، حال می توانید وارد مرحله اجرایی شده و متحرک سازی را آغاز کنیم. این مرحله بیشترین زمان کار را در بر می گیرد و متناسب با نوع سوژه ممکن است تا چند هفته هم به طول بیانجامد.

۶- صداگذاری و تدوین

در این مرحله، با در کنار هم قرار گرفتن تصویرها و اضاف شدن صدا و موسیقی مناسب، ویدیو آماده ی ارائه خواهد بود.