پروژه تبلیغاتی بزرگترین جشنواره نوروزی استان البرز ۱۳۹۸

پروژه تبلیغاتی بزرگترین جشنواره نوروزی استان البرز 1398

این پروژه در نوروز سال ۱۳۹۸ به سفارش شرکت گردشگری گردشگران نواندیشان پردیس البرز  توسط کانون آگهی و تبلیغات نما ( تصویر و تکنولوژی در یک قاب) انجام گردید.

این پروژه طی جلسات متعددی که برگزار شد در ابتدا سناریو کار روند اجرایی کار به سمع و نظر هسته اصلی تصمیم گیری شرکت گردشگری پردیس البرز رسید پس از تایید از سوی  شرکت مذکور تیم طراحی و اید پردازی استودیو نما مراحل کار را به صورت مرحله به مرحله انجام داد .

این پروژه که با عنوان بزرگترین جشنواره نوروزی استان البرز در شهرستان نظرآبادو در کنار محوطه باستانی ازبکی که به عنوان نماد تاریخی استان البرز شناخته می شود برگزار شد. این محوطه در تعطیلات نوروز ۹۸ بستر مناسبی برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران نوروزی فراهم کرده بود.

این پروژه شامل:

۱- مشاوره  و ایده پردازی

۲ – تصویربرداری هوایی ، هلی شات

۳- عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی

۴ – ساخت تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی

۵- دیجیتال مارکتینگ، شبکه های اجتماعی

می باشد.

طراحی بنرهای تبلیغاتی:

پروژه تبلیغاتی بزرگترین جشنواره نوروزی استان البرز 1398پروژه تبلیغاتی بزرگترین جشنواره نوروزی استان البرز 1398پروژه تبلیغاتی بزرگترین جشنواره نوروزی استان البرز 1398

تیزرهای تبلیغاتی :

در طول برگزاری جشنواره نوروزی تیم استودیو نما با حضور تمام وقت در محیط و با ضبط برنامه ها، گزارش کاملی از برنامه های اجرا شده را پس از تدوین در اختیار شرکت گردشگری پردیس البرز قرار می داد.

تیزر شماره ۱ :

تیزر شماره ۲ :
تیزر شماره ۳ :
تیزر شماره ۴ :
Share:

خلاقیت ، کیفیت و نتیجه گرایی همواره خون جاری در رگ های استودیو نما بوده تا با بهره‌ گیری از تجربه و پشتکار و همچنین هنر و علم ، به چشم انداز های خود که همان ایجاد آرامش خاطر و گشایش کار برای مشتریان است ، نائل آید .

تماس با ما

جهت ارتباط مستقیم و مکاتبه با استودیو نما می توانید از روش های تماس زیر استفاده نمایید :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون آگهی و تبلیغاتی نما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.